Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Італійська пряжа для в'язання з мериносом

Опиняючись перед вибором, яку пряжу придбати для виготовлення зимового одягу, більшість в'язальниць звертають свою увагу на якісну мериносову шерсть. Вона має цілу низку переваг перед звичайною вовною. В першу чергу, вона значно м'якше, і зовсім неколюча, а значить відмінно підійде для виготовлення дитячого одягу.

Італійська мериносова пряжа добре зарекомендувала себе на ринку пряжі. Вона легка, вироби з неї ніяк не можна назвати громіздкими, м'яка, приємна до тіла, при цьому вона відмінно захищає від холоду. З мериносової вовни можна в'язати не тільки зимовий одяг, а й легкі кардигани, які будуть незамінні прохолодними літніми вечорами, або на початку осені.

З мериносової пряжі можна зв'язати практично все, вона піддатлива і неймовірно приємна в роботі. Вибираючи італійську мериносову пряжу, Ви можете бути впевнені в її високій якості!

Пряжа з меріноса дуже м'яка та тепла, тому її так люблять використовувати в сумішевій пряжі. Вона добре поєднується практично з будь-якою пряжею, тому її часто можна побачити в сумішіі з кашеміром, ангорою, альпакою, мохером, шовком, бавовною, віскозою.

Меріносова пряжа додає додаткової щільності тонким волокнам, і слугує гарною основою для пряжі, яка сама по собі не тримає форму. При цьому вона не заглушає іншу пряжу.

Вгору