Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Італійська пряжа для в'язання

Якщо в першу чергу в одязі Ви цінуєте комфорт, тоді, безсумнівно, варто звернути увагу на натуральну пряжу. Італійська натуральна пряжа це завжди знак високої якості. Людям не вдалося створити штучні волокна, які б змогли конкурувати з бавовною, льоном, шовком, вовною або кашеміром за своїми характеристиками.

Натуральні волокна льону та бавовни відмінно пропускаю повітря, відводячи зайве тепло від тіла в жарку погоду. Светри з пряжі мериноса або вовни зігрівають взимку. А кашемір і зовсім володіє просто неймовірною здатністю зігрівати в холодну погоду, при цьому бути досить легким і абсолютно не парким для того, щоб його можна було носити і в літні вечори.
Пряжа з натуральних волокон не викликає алергію. А працювати з нею одне задоволення!

Багато в'язальниць воліють працювати з натуральною пряжею. Однак, не завжди для реалізації конкретної ідеї підійде пряжа з одного виду волокна. Тому настільки популярна сумішева пряжа з натуральних волокон і синтетичних волокон.
Так, наприклад, меринос володіє прекрасними властивостями, він відмінно зігріває, досить м'який для того, щоб використовувати його для в'язання дитячого одягу. Але іноді навпаки — необхідно надати йому трохи більше жорсткості, щоб він краще тримав форму. У такому випадку, невеликий вміст бавовни в мериносовій пряжі справляється з цією проблемою. Шовк в складі бавовняної або вовняної пряжі надає їй блиск і збільшує зносостійкість.
Іноді в'язальниці свідомо в'яжуть у дві нитки, різні за складом, що має відмінний результат. Але якщо нитки різні по товщині, слизькі, з ними буває складно працювати та вони погано лягають в полотні. В таких випадках варто підібрати відповідну за складом сумішеву пряжу.

Вгору