Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Італійська пряжа для в'язання з шовком

Шовк — це натуральне волокно, отримане з коконів тутового шовкопряда. Весь кокон шовкопряда розплутують, отримуючи одну довгу нитку. Для отримання 1 кг шовку потрібно 3000 шовкопрядів, які з'їдять 104 кг листя шовковиці. Тому у високій вартості шовку немає нічого дивного.

Шовкова пряжа високо цінується в усьому світі. Іменні дизайнери створюють свої елегантні вечірні сукні з шовку. Для літніх блуз та сарафанів немає нічого кращого за шовк. Він додасть всьому образу ніжність і невагомість. На щастя, шовк досить довговічний матеріал, тому плаття з натуральної шовкової пряжі при належному догляді, прослужить Вам достатньо довго. Окрім краси, не варто забувати та про практичну сторону виробів з шовку. Він дарує прохолоду в спекотний день і зберігає тепло тіла в прохолодну погоду.

Вибираючи шовкову пряжу, не слід забувати про її якість. На ринку багато недобросовісних виробників, які продають шовкову пряжу низької якості. Італійські фабрики, що випускають шовкову пряжу, піклуються про свою репутацію, тому така пряжа виготовляється тільки з високоякісної сировини.

Шовкова нитка додає пряжі для в'язання ні з чим незрівнянного блиску та додаткову міцність. Шляхетна шовкова пряжа вигідно підкреслює властивості інших волокон. Так дорогий кашемір ніколи не змішують з синтетичними волокнами, віддаючи перевагу шовку, а якщо до меріносу додати шовкову пряжу, він стане м'якшим і заграє по новому.

Вгору