Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пряжа для в'язання з кашеміром

Пряжа з кашеміру це один з кращих видів шерстянних волокон. Кашемірова пряжа надзвичайно м'яка, тонка, але при цьому дуже тепла, в кілька разів тепліша звичайної вовни.

Ще одна властивість кашеміру - одяг з вовни кашеміру можна носити навіть влітку. У тонкому кашеміровому джемпері не буде жарко в літній вечір, він прекрасно регулює температуру Вашого тіла.

Пряжа з кашеміру дуже популярна завдяки своїм відмінним якостям. Вона м'якше, легше, тепліше звичайної вовни. Головний же її недолік у високій вартості. Не кожен може дозволити собі в'язати светри та кардигани тільки з кашемірової пряжі. Тут на допомогу приходить натуральна сумішева пряжа з кашеміром.

Чим вищий відсоток вмісту кашеміру в пряжі, тим більше готовий виріб буде походити на кашемір. Але навіть невеликий вміст кашеміру, в межах 10%, зробить полотно м'якше, а головне, в готовому виробі з'явиться легкий пушок, властивий кашеміру, завдяки чому Ваш светр буде виглядати відмінно.

Найпопулярнішим є поєднання кашеміру з мериносом і кідмохером. До кашеміру часто додають шовк, щоб надати полотну додатковий блиск. Але існує і безліч інших поєднань. Спробуйте і знайдіть свого улюбленого компаньйона для кашеміру!

Вгору